Auto väljanägemisel ei ole suurt tähendust, kuid saamaks motospordi tunde, peaks sellesse jätkuvalt investeerima. Õrnalt voolujooneline teipimine, kleebiseid täis või auto jooni tõstev tagasihoidlik maaling on variandid, kuidas saad auto ka parkimisalas muljetavaldavaks teha. Publiku poole pealt võttes tekitab see lisaks rajasooritusele ka lähemat huvi auto vastu. Isegi kui autot ehitatakse vaid iseendale ja hobi korras ning projekt neelab tihtipeale ebaõiglaselt palju raha, maksab siiski ka väljanägemisele vastavalt oma võimalustele rõhku asetada.

Tuleval hooajal on tulemas eri võistlusmeeskondi, kes teevad asju koos. Ka tugimeeskond peab lisaks juhile muretsema, et parkimisalas kõik vajalik olemas oleks. Võistlusel ja harjutussõitudel läheb ikka tarvis varuosi või peab midagi paigaldama või parandama. Mõistlik on kaasas kanda endale vajalikke ja käepäraseid tarbeid – voolikuid, mutreid, nipukaid, teipi, nippeli-sid ja suuremaidki vajalikke tööriistu alates rattavahetusest, et võistlust ei peaks nende puudumise tõttu katki jätma. Lisaks kuuluvad parkimisala boksi vajalike tarvete hulka õlikann, kütusekanister ja jahutusotstarbeline väike veekanister.

Vastavalt võimalustele võiks muretseda parkimisalasse oma telgi, mille all saab autot hooldada. Hea on võtta kaasa ka toolid abiväele. Ära unusta ka oma sponsorit ja kutsu ta võistlusi vaatama, kus ise osaled. Sponsori meelespidamine on oluline asi, et teie suhe püsiks hea ja kõik toimiks. Aitame sind korraldamisel ja kui soovid, võime koos meie meeskonnaga valmistada neile meeldejääva võistluse. Ära unusta ka enda joogivajadust – piisavalt vett päeva jooksul aitab ürituse lõpuni vastu pidada.