Eesti Drifti liit MTÜ juhatus ( EAL Drifti ala komitee )
Litsents on kohustuslik  kõikidele, kes osalevad 2014a eesti drifti meistrivõistlustel ( EDMV ).
Hooaja litsentsi maksumus on 60Eur
Street klassi rahvaspordi litsents maksab 50Eur
Street klassi ühekordne litsents, mis väljastatakse võistluse päeval maksab 35Eur

Ms on sõitjalitsents

1. Hooajaline sõitjalitsents

Litsentse annab välja:

– Drifti autode omanikele ja kasutajatele Eesti Autospordi Liit (EAL);

Sõitjalitsents on driftija personaalne vormikohane dokument, mille on väljastanud rahvuslik autospordi föderatsioon.

Drifti sõitjalitsentsi omanikul on õigus osaleda kõikidel Eestis peetavatel ametlikel Drifti võistlustel. Ta peab tundma EAL võistlusmäärustikke ning kohustub neid täpselt järgima.

Sõitjalitsents on tasuline ning sisaldab kindlustusmaksu õnnetusjuhtumi hüvitamiseks.

Litsents kehtib kuni kalendriaasta lõpuni.

2. Ühekordne sõitjalitsents

Ühekordse sõitjalitsentsi põhimõte on sama, mis hooajalisel. Ühekordse litsentsi saab osta vaid ühe võistluse jaoks ning see kehtib vaid ühe konkreetse võistluse ajal. Sisaldab kindlustusmaksu õnnetusjuhtumi hüvitamiseks.

Litsentsi saab osta võistluse sekretariaadist kas enne võistlust või võistluse päeval.

Kuidas taotleda EALi sõitjalitsentsi?

  • Täida avaldus veebilehel autosport.ee/litsents
  • Pärast avalduse esitamist veebis saadetakse sinu meilile avaldus. Kui avaldust ei tule meilile, siis kontrolli oma kirjakasti rämpsposti kataloogi. Kui oled oma meiliaadressi valesti sisestanud, siis jääb samuti avaldus tulemata. Sel juhul kirjuta oma murest aadressile litsents@autosport.ee.
  • Allkirjastatud avaldus koos arsti allkirjaga tervisetõendiga saada EALi sekretariaati. Avalduse võib saata ka digiallkirjaga aadressile litsents@autosport.ee. Avaldusele tuleb lisada sõitja portreefoto.
  • Kanna EALi kontole litsentsitasu. 2013. hooaja hinnakirja leiad siit: Hinnakiri Tasuda pangaülekandega: Eesti Autospordi Liit a/a: 221002111381 Swedbank Selgitus: Litsents ……. (võistleja nimi).
  • Allkirjaga avaldus ja litsensitasu peavad EALi sekretariaati jõudma hiljemalt 2 tööpäeva enne võistlust, rahvusvahelise litsentsi taotlemisel 10 päeva enne võistlust.
  • Alaealine (alla 18-aastane)litsentsitaotleja peab esitama vanema või seadusliku hooldaja loa autospordivõistlustel osalemiseks. Selleks tuleb täita litsentsiavaldusel vastavad väljad ja võtta sinna vanema või seadusliku hooldaja allkiri.