• TeamWampiiroja Drift Team
  • AutoBMW E46
  • Võistlusnumber#06
#06

Driftini jõudis Karl-Sander pool naljaga peale seda kui oli 2020 aasta veebruaris ostnud enda elu esimese tagaveolise auto plaaniga ringradadel karikasarju sõita. Sealt arenes mõte edasi, kui juba tagaveoline bmw on olemas siis võiks hüdrokäsipiduri külge panna. Peale esimesi katsetusi hakkas kõveralt sõitmine meeldima ja õnnestus esimene bmw vahetada välja praeguse 330ci e46 vastu.

Võistlusautoks on BMW e46 330ci. Kolme liitrine mootor oli projekti algusest peale juba mõttes kuna 2.8 on liiga lahja ja mida rohkem kw seda parem.

Sellel aastal sõidab Karl-Sander Wampiiroja Drift Teami all. Karel Piirojat küll väga bmwd ei rõõmusta, aga kuna kogu meeskond on üks sõpruskond siis tundus loogiline viibida ühe telgi all.
Meeskonda kuuluvad karel, tanel, aleks, martin, joonas, ingvar. Karl-Sandril kui esimest hooaega sõitval sõitjal on kõige väärtuslikum Kareli “know how” ja ülejäänud liikmete mehaanilised teadmised ja tagasiside. “Põhiline motivaator on kui meeskonnakaaslased ütlevad, et ilus sõit oli,” täpsustas Karl- Sander ja lisas:”Suuri välismaa eeskujusid mul ei ole, aga hetkel on mu suurim eeskuju Karel Piiroja kelle kõrvalt ma kõige rohkem õpin,”

Karl-Sander soovitab huvilistele, et lihtsalt alustage, aga alustage kohe rajal sõitmist mitte parklates.

Selle aasta toetavad Karl-Sandri sõite: motokaubad, isismedical, sinuelu.ee, rehvipunkt

Event