• TeamTerror Drift Team
  • AutoBMW E82
  • Võistlusnumber#69
#69

Kristjanit teatakse rohkem tema hüüdnimega “Sallu”. Kui kuuled võistlustel seda nime, siis tead kellega tegemist on.
“Olen kogu oma teadliku elu suundunud instinktiivselt autode poole. Kõigepealt kodukandis auto häng ja putitamised, siis kui load saime siis sajad tuhanded kilomeetrit niisama ringi vuratud, ning siis tuli streetrace ja veel auto putitamisi. Sellele järgnesid ametlikud kiirendusvõisltused ja siis ükshetk kui kuulsin driftist, käisime seda sõpradega proovimas. Meeldis ja peale seda sai sellest minu elustiil.” räägib Kristjan.
Võisltusautoks on valinud BMW 1 seeria. Seda sellepärast, et see on pikkuse, kaalu ja välimuse suhtes loogiline valik, samuti on see kui loodud drifti auto põhjaks.
“Kuulun uhkusega Terror drift teami. Meie meeskond koosneb 15 inimesest, kellest 6 kuuluvad sõitjate hulka ja veel 3 suunduvad vaikselt drifti poole. Minu kõik mehaanikud on hakanud drifti sõitma.  Driftis Ilma heade mehanikuteta oled sa mittekeegi.” tutvustab Kristjan oma meeskonda.
Eeskujuks on Chelsea Denofa USA Formula D sarja mustangi ratsutaja ja youtuber.
Kui soovid alustada drifti sõitmisega, siis võite julgelt pöörduda Kristjani poole. “Tulge minujuurde driftikooli, suudan puu pulga ka driftima õpetada,” lisab Kristjan.
Küsides kes on tema toetajad, vastab: “Minu toetajad on minu koostööpartnerid, nendeks on Ramudden Eesti, Hinnavaatlus.ee, Atoy automotive, pulbervärv.ee. suviracing, HCH veod, Väänagarage, suviperformance, jaapaniauto, JRA motorsportest, minu sõbrad ja minu pere.”

Event