• TeamRandalu Drift Team
  • AutoBMW E36T
  • Võistlusnumber#36
#36

Pildil vasakul Oliver Randalu

 

Oliveri teekond sai alguse kui nägi esimesi drifti videosid ja mõni aeg hiljem juba esimesi võistlusi Eestis.
Pikemat aega oli see ala Oliverile suurt huvi pakkunud ning aasta oli 2017 kui esmakordselt võistlustulle astus.

“Olin driftiauto otsinguil ning kuskilt jäi kõrvu, et Viimsis ühes garaazis seisab valmis ehitatud auto juba viimased 7 aastat. Ilma pikemalt mõtlemata sai sammud sinna seatud ning sellest ajast peale võistlen 3 seeria BMW-ga, mis on nüüdseks minuga lahingutes olnud 4 aastat,” räägib Oliver oma võistlusautost ning lisab:”Selle aja vältel oleme autot pidevalt uuendanud, arendanud – aina võimsamaks ja paremaks.”

“Kui esimest korda 2017 aastal võistlema hakkasin, panime meeskonna kokku ja esimesele võistlusele sõites mõtlesime mis me tiimile nimeks paneme, nii saigi meist – Randalu Drift Team. Meeskonna liikmeteks on meil üks sõitja, kaks mehaanikut, üks spotter ja paar abilist kes aitavad jooksvate murede ja toimetustega. Nad kõik on panustanud väga palju, et võistluspäevad kulgeksid muretult, masin töötaks ning saaksime olla edukad,” tutvustab Oliver oma meeskonda.

Küsides, kes on eeskujuks drifti maailmas vastab Oliver: “Konkreetset eeskuju pole, küll aga meeldivad sõitjad kes suudavad igakord üllatada ja kelle sõidustiil on pigem raju kui safe.”

Uutele tulijatele soovitab osaleda rajapäevadel, kus saab kindlasti infot ja nõu küsida kogenumatelt sõitjatelt.

2020 aastal toetab Oliveri drifti sõitmist – Stabilroad, Red Hat Group Design, Hansatrans, Finscaff, Autoaksessuaarid, Meka Workshop, Paint Pot, Keevitusmees OÜ, Megatrade, MTMmotors

Oliveri tegemistel saad silma peal hoida:
www.facebook.com/RandaluDriftTeam
Instagram: @orandalu

Event