Hooaja registreerimine
Eesti võistlejad peavad ennast hooajaks registreerima hiljemalt 10 päeva enne hooaja esimest võistlust, kus võistleja planeerib osaleda.
Registreerimisel peab võistleja valima endale võistlusnumbri kogu hooajaks hetkel vabade numbrite seast (p.5.2.1). Võistleja saab registreerimise vormi täita EDL ametlikul veebilehel http://old.driftime.ee/2023-hooaja-registreerimine/ Hooajaks registreerimine ei tähenda võistlusele registreerimist.

Võistlusnumbrid
Võistlejal on õigus valida oma stardinumber (vahemikus 2 kuni 999), kooskõlastatult DK-ga (number pole veel teise võistleja poolt valitud).
Numbrid määratakse järjekorra alusel. Number 1 on reserveeritud eelneva hooaja sarjade võitjatele, kes soovi korral võivad valida ka mõne muu võistlusnumbri (kui see on saadaval).

Registreerimine võistlusele
Võistleja peab registreeruma igale võistlusele.
Võistlustele registreerumine toimub EDL ametlikul veebilehel Driftime.ee| Võistlusele registreerimine
Registreerimine lõpeb 24 tundi enne võistluse ajakavas märgitud kohapealset võistlejate registreerimise algust.
Registreerunud võistlejate nimekirja alusel tehakse Tehnilise kontrolli ajakava, mis avaldatakse hiljemalt 12 tundi enne võistluse väravate avamist EDL ametlikul veebilehel http://old.driftime.ee [p.2.1.6.4.6]

Võistluspaigas dokumentide kontroll 
Kõik võistlejad peavad võistluse võistluspaiga sekretäriaadis läbima dokumentide kontrolli, kus toimub  võistlusega seotud materjalide, seal hulgas tehnilise kontrolli lehe, väljastamine. Kui võistleja on registreerimata [p.2.1.6.4.8], siis võistleja saab minna tehnilisse kontrolli esimesel vabal ajal peale registreeritud võistlejate aegasid. Registreerimata võistlejatele ei garanteerita võimalust pääseda vabatreeningule.

Tehniline kontroll
Tehniline kontroll toimub kinnisel tehnilise kontrolli alal kuhu lubatakse võistleja meeskonnast üks inimene (võistleja või tema esindaja) koos võistlusautoga. Tehnilisse kontrolli PEAB ilmuma võistlejale eelnevalt määratud ajal.

.

DriftPoint
DriftPoint on rakendus, mille abil viiakse läbi kõik võistlejate ja võistlusega seotud tegevused.
Kõigil võistlejatel ja hindajatel on DriftPoint rakenduses isikustatud ja identifitseeritud kasutajad.
Kõik võistlejad saavad https://driftpoint.net/ lehel teha omale kasutaja (kui tal juba ei oled seda) ja end registreerida nii hooajaks, võistlustele ja sarjadesse. Seal kuvatakse ka võistluse tulemus ja sarjade punkti.
Võistlusel hinnatakse võistlejaid samas rakenduses, seega kõik tulemused on reaalajas näha.